Strona główna > Produkty > Skrzynki na listy
Skrzynki na listy przelotowe

Skrzynki przeznaczone do przelotowego wbudowania w konstrukcję ogrodzenia (murek, słupek itp).Składają się z trzech elementów: panel przedni, szuflada, panel tylny. Korespondencję odbieramy od strony posesji. Skrzynki wykonane są ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Mogą być lakierowane na dowolny kolor z palety RAL. Skrzynki mogą mieć równiez wycięty dowolny napis, zabezpieczony białym podkładem pleksi i podświetlony ledowo. W ofercie skrzynki przelotowe zwykłe, z wbudowanym modułem domofonowym, szyfratorem, czytnikiem RFiD lub zintegrowane z systemem wideodomofonowym.

Więcej
Skrzynki na listy naścienne

Skrzynki na listy przeznaczone do zawieszenia np.na ścianie, na ogrodzeniu itp. W ofercie posaidamy skrzynki naścienne zwykłe a także wyposażone w moduł domofonowy lub kamerę wideodomofonową. W skrzynki naścienne wbudowywane sa również inne urządzenia np. czytniki RFiD, zamki szyfrowe. Możliwe lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL oraz wycięcie dowolnego napisu (np. numer posesji, nazwa ulicy, logo) podświetlanego diodami LED standardowo białe lub do wyboru np. niebieskie, zielone, czerwne. Skrzynki naścienne wykonywane są na zamówienie. Materiał użyty do produkcji to głównie stal nierdzewna.

Więcej
Skrzynki na listy wtynkowe

Skrzynki pocztowe przeznaczone do montażu wtynkowego. Skrzynka przeznaczona jest do montażu wtynkowego czyli do wmurowania w ogrodzenie np. słupek, murek itp. Odbiór korespondencji od strony zewnętrznej posesji - drzwiczki znajdują się w płycie przedniej skrzynki. Skrzynki wtynkowe mogą być wyposażóne w moduł domofonowy, kamere wideodomofonową, czytnik RFiD, zamek szyfrowy. Mogą też być zwykłe bez żadnych dodatkowych urządzeń. Skrzynki wtynkowe wykonane sa ze stali nierdzewnej, mogą być lakierowane na dowolny kolor z palety RAL a także można w nich wyciąć dowolny napis podświetlany LEDowo.

Więcej
Skrzynki wielowrzutowe - Eurobox

Wielowrzutowe skrzynki pocztowe, przeznaczone głównie dla budownictwa wielomieszkaniowego. Skrzynki typu Eurobox mogą być naścinne, przelotowe lub wtynkowe. W zależności od ich przeznaczenia mogą być montowane wewnątrz obiektu lub na zewnątrz. Możliwe jest także zintegrowanie skrzynek typu Eurobox z domofonem lub wideodomofonem. Skrzynki wykonywane są ze stali nierdzewnej lub blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Skrzynki można lakierować na dowolny kolor z palety RAL oraz umieścić na nich wycięty, podświetlany napis. W ofercie również skrzynki Eurobox ze stojakiem

Więcej